Před odjezdem

8. srpna 2016 v 9:37 | Niki |  Roadtrip 2016 - Španělsko, Portugalsko (severní část)
Velký úkol Zdenda splnil už měsíc před odjezdem - zprovoznit klimatizaci, protože z těch veder při cestě nebylo loni nikomu moc do zpěvu.
Zdenda mi přikázal vzít si s sebou co nejméně věcí, které se musí vejít do jednoho kufru/tašky. Při balení bylo jasné, že to je nereálný úkol, tašek bylo nakonec více.. Co se oblečení týče, vzali jsme si s sebou spoustu letních hadříků, žabky, pantofle atd. Pro případ chladného počasí (blbost žejo, když jedeme v půlce července na jih!) jsme si raději každý vzali jednu mikinu a jednu bundu, které jsme si dali na dno kufrů s tím, že na dno kufrů určitě za celou dovolenou nesáhneme.
V sobotu 9.7 Zdenda slavil narozeniny v podobě velké oslavy s kamarády. Ti přespolní přespávali do druhého dne.
V neděli 10.7 po úklidu domu po oslavě a po odjezdu posledních hostů (jen Dany zůstal) Zdenda prohlásil, že jsme moc bílí, měli bychom chytit bronz, abychom se u moře pak nespálili. Pravda. Tak jsme i s Danym oblékli plavky a vyvalili se u bazénu. Když Dany odjel, jsem si všimla, že jsem trošku červená. No, nevadí. Tak je to přece vždycky.
V pondělí 11.7 jsme začali věci do auta skládat až navečer při západu slunce, protože byl venku takový pařák, že se nedalo nic dělat. Moje kůže touto dobou už připomínala barvu ředkvičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama