Den osmnáctý (Cabo de Gata)

25. září 2017 v 18:53 | Niki |  Roadtrip 2017 - Španělsko, Portugalsko (jižní část)
Ráno nás v 8.30 probralo cinkání zvonků, které se postupně přibližovalo. Když už to cinkalo opravdu hodně, zvedli jsme se Zdendou oba hlavy k oknu a rozespale ostřili na stádo koz, které šlo kolem nás a přeskakovalo spícího Martina. Podívali jsme se na sebe s výrazem značícím otázky a jistou nedůvěru našim smyslům. Ale pak i Martin nám potvrdil, že taky slyšel nějaké cinkání, tak jsme asi viděli dobře.
Skoro celý den jsme strávili na pláži a v moři. Martin si zatím objednal spolujízdu do Sevilly z 30 km vzdálené Almerie. Protože jsme vyjeli docela pozdě, trochu jsme nestíhali s obědem. Nakonec se nám povedlo uvařit na parkovišti v Almerii poblíž místa, odkud měl Martin odjíždět. Uvařili jsme ale na minutu přesně tak, abychom mohli Martinovi nabrat boloňské špagety alespoň do přepravky s sebou na cestu, aby neumřel hlady.
Po pozdním obědě jsme pokračovali v naší cestě a snažili se najít místo na přespání - ideálně u pláže se sprchou. Cestou jsme navštívili i známé Cabo de Gata, ale moc nás nezaujalo. Přespali jsme na malém prostoru u silnice ve Villaricos, daleko od pláže, ale alespoň s výhledem na moře.
Cabo de Gata 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama